Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Розпочався черговий етап е-декларування!

22.02.2019

Розпочався черговий етап е-декларування!

Додатково нагадуємо, що цьогоріч декларацію необхідно подати до 01 квітня 2018 року, а не до 1 травня, як було в минулому році.

З 1 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Деклараційна кампанія 2019: оподаткування спадщини та подарунків

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції

Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій

Безкоштовний курс «Як подати е-декларацію»

Як отримати ключ через Приват 24

Як отримати довідку про доходи, не відвідуючи податкову інспекцію

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше