На головнуКонтакти
Prozorro
Документи
E-data витрати
Новини
Звернення
Петиції
Бюджет
Сторонні сервіси
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Структура ОТГ
Економічний профіль
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, у рамках бюджету участі.

Новина
04.11.2019

Шановні мешканці Нижньовербізької ОТГ!

Повідомляємо, що 15 листопада 2019 року спливає термін прийому проєктів на 2020 рік у рамках Положення про громадський бюджет.
Посилання на реєстрацію проєктів можна знайти у закріпленому дописі.

Крім того подаємо звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році.
Загальна сума, що була виділена у 2019 році становила
80 400,00 грн, тобто на один проект передбачалося
20 100,00 грн.?

Отже всього подано чотири проєкти, з них реалізовано три.
1. Електричне освітлення частини вулиці Довбуша у селі Нижній Вербіж (від школи мистецтв до стадіону ліцею, де розташовані житлові будинки). Співфінансування мешканців полягало у наданні електроопори за власний кошт.
2. Заміна двох дверей на енергозберігаючі у клубі села Верхній Вербіж. При цьому ініціаторами самостійно зроблено відкоси для дверей.
3. Благоустрій території Великоключівського ліцею (прокладання пішохідної доріжки шляхом щебнювання). Сільська рада закупила необхідні матеріали, а активні мешканці самостійно провели всі роботи.
4.Облаштування павільйону-зупинки по вулиці Дружби (біля магазину «Плиточка») у селі Нижній Вербіж. На жаль цей проєкт не вдалося реалізувати, оскільки вул. Дружби суміщена із автомобільною дорогою державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», тому Служба автомобільних доріг області не надала згоду на встановлення зупинки (копія відповіді додається).

Бюджет участі

Новини на цю ж тему

Нижньовербізька сільська рада оголошує про початок прийому проєктів у рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) з 15 жовтня до 15 листопада 2019 року.

Основне завдання громадського бюджету полягає в активній участі громадян у житті власного населеного пункту шляхом подання ініціативних проєктів розвитку.
Оголошення
15.10.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше