Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, у рамках бюджету участі.

Новина
04.11.2019

Шановні мешканці Нижньовербізької ОТГ!

Повідомляємо, що 15 листопада 2019 року спливає термін прийому проєктів на 2020 рік у рамках Положення про громадський бюджет.
Посилання на реєстрацію проєктів можна знайти у закріпленому дописі.

Крім того подаємо звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році.
Загальна сума, що була виділена у 2019 році становила
80 400,00 грн, тобто на один проект передбачалося
20 100,00 грн.?

Отже всього подано чотири проєкти, з них реалізовано три.
1. Електричне освітлення частини вулиці Довбуша у селі Нижній Вербіж (від школи мистецтв до стадіону ліцею, де розташовані житлові будинки). Співфінансування мешканців полягало у наданні електроопори за власний кошт.
2. Заміна двох дверей на енергозберігаючі у клубі села Верхній Вербіж. При цьому ініціаторами самостійно зроблено відкоси для дверей.
3. Благоустрій території Великоключівського ліцею (прокладання пішохідної доріжки шляхом щебнювання). Сільська рада закупила необхідні матеріали, а активні мешканці самостійно провели всі роботи.
4.Облаштування павільйону-зупинки по вулиці Дружби (біля магазину «Плиточка») у селі Нижній Вербіж. На жаль цей проєкт не вдалося реалізувати, оскільки вул. Дружби суміщена із автомобільною дорогою державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», тому Служба автомобільних доріг області не надала згоду на встановлення зупинки (копія відповіді додається).

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше