Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Днем підприємця!

Новина
03.09.2021

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Будь-яка держава відзначає дні тих професій, які є небезпечними і почесними, тому Нижньовербізька сільська рада вшановує людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність, а й створили нові робочі місця, постачають на ринок свої товари і послуги та наповнюють бюджет громади.

Щиро дякуємо за сумлінну працю та наполегливість. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії, стабільності і процвітання.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше