Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Принципи безпечного харчування

Новина
07.03.2023

Безпечне харчування залежить від нас!

Потрібно відокремлювати сирі продукти від готових страв (тримайте в холодильнику птицю, сире м'ясо, морепродукти окремо від інших продуктів). Розташуйте ці продукти на полиці нижче готового до вживання – для того, щоб запобігти перехресного забруднення. Варто зберігати продукти в ємкостях з кришками і ретельно мити посуд.

Важливо проводити теплову обробку. Це стосується, в основному, приготування птиці, м’яса, морепродуктів, яєць. Потрібно доводити страви з тушкованих продуктів і супи до кипіння. Важливо переконатися, що сік від птиці і м’яса чистий, не рожевий. Старанно розігрівайте готову їжу. Не потрібно забувати про те, що тепловий вплив у мікрохвильовій печі може бути нерівномірним.

Потрібно дотримуватись температурного режиму (зберігати продукти при правильній температурі – 50). Не варто залишати їх при кімнатній температурі більше 2-х год.  Готувати  страви краще в невеликих кількостях.

Використовуйте воду чисту, а продукти безпечні. Мийте фрукти та овочі перед вживанням, обрізайте пошкоджені місця. Зверніть увагу на термін придатності продуктів харчування і правила зберігання.  

Дотримуйтесь цих порад, бережіть здоров’я своє і рідних!

Завідувач відділення епідеміологічного нагляду  (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань       Василь КОЗОВИЙ

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше