Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Перерахунок пенсії

Оголошення
11.04.2023

Відділ обслуговування громадян № 8 (сервісний центр)  повідомляє, що
органами Пенсійного фонду України з 01.04.2023 без додаткового звернення особи поводять перерахунок пенсії тим особам , які на 1 березня 2023 року набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим-третім частини четвертої с. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

А саме, якщо застрахована особа після призначення пенсії (перерахунку) продовжувала працювати і має не менше як 24 місяці страхового стажу станом на 01.03.2023, незалежно від перерв у роботі, проводиться перерахунок пенсії, але не раніше ніж через два роки після призначення пенсії або проведеного перерахунку та після подання роботодавцями квартальної звітності за 1 квартал 2023 року.

Перерахунок не поширюється на пенсіонерів, яким призначено пенсію за вислугу років на умовах, передбачених Законом України “Про пенсійне забезпечення“.

Наявність страхового стажу, передбаченого вищезазначеною статтею, який дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення особою  60 річного віку і не залежить від дати звернення за призначенням пенсії.
Заступник начальника відділу    О. ПУШКАР

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше