Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Новина
24.02.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького»

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького»

БФ «Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького»

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 43527721

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти суб’єкта господарювання: 78293, Івано-Франківська обл., Коломийський район, с.Ковалівка, вул. Шахтарська, 12А.

+380673445290, charnetskyyhouse@gmail.com

Місцезнаходження об’єкта: 78293, Івано-Франківська обл., Коломийський район, с.Ковалівка, вул. Шахтарська, 12А.

Мета отримання дозволу на викиди: надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходить в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів гранично допустимих викидів та вимог до технологічних процесів у частині обмеження викидів забруднюючих речовин протягом визначеного в дозволі терміну.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: висновок відсутній, оскільки об´єкт не підпадає під дію статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта: Благодійна організація «Благодійний фонд «Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького» порушує клопотання про видачу дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами котельні. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря відбуваються при спалюванні деревини в твердопаливному котлі KRONAS 98кВт (1 шт).

               Річне споживання твердого палива (дрова) становить 48 т/рік.

               Найближча житлова забудова розташована  на відстані 72 м від проммайданчика.

Відомості щодо видів та обсягів викидів:

На території Благодійної організації «Благодійний фонд «Будинок милосердя Блаженного Миколая Чарнецького» (котельня для теплопостачання приміщення) виявлено 1 стаціонарне джерело викиду забруднюючих речовин.

Під час спалювання дров утворюються забруднені речовини, а саме:

  • оксид вуглецю - 0,0719т/рік
  • оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) [NO+NO2], - 0,0476т/рік
  • суспендовані тверді частинки недиференційовані за складом - 0,0512т/рік
  • та парникові гази:
  • метан, - 0,0006т/рік
  • вуглецю діоксид - 62,2417т/рік
  • азоту (1) оксид [N2O]. - 0,0008т/рік

Дані продукти згорання відводяться в атмосферу через димову трубу котла.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин. Перелік заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин для 3 групи згідно Наказу Міністерства екології та природних ресурсів № 348 від 30.10.2014 року не надаються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів. Дозвіл отримується вперше, у зв’язку з цим природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не застосовувались.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству. На проммайданчику відсутні джерела викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування, на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин (основні джерела).

Для твердопаливного котла KRONAS 98кВт встановлюються наступні пропозиції щодо дозволених обсягів викидів:

Суспендовані тверді частинки недиференційовані  за складом – 150 мг/м3

Оксид вуглецю – 0,0796

Оксиди азоту – 0,0142 г/с

               Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди для суб’єкта господарювання направляти в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію за адресою: 76014, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, вул. Грушевського, буд. 21, e-mail: oda@if.gov.ua.

 Строки подання зауважень та пропозицій: протягом 30 календарних днів з дати публікації в друкованих ЗМІ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше