Програма USAID DOBRE підписала меморандум про трирічну співпрацю із керівництвом Івано-Франківщини.
Новина
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f1fa_1f1f8.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![🇺🇸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1/16/1f1fa_1f1f8.png)
![🔷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
![](/storage/news/galleries/210be9954327cd92c16699fe1a261110.jpg)
![](/storage/news/galleries/2495c0f1c45b282af0c78b3b703844df.jpg)
![](/storage/news/galleries/82e825bd8e63aace1b650e20e7d4773a.jpg)
![](/storage/news/galleries/5c4ec24e13c5dce54632170056bfca51.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше