Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулися громадські консультації щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення.

Новина
04.05.2023

Сьогодні у будинку культури с.Верхній Вербіж відбулися громадські консультації (у форматі світового кафе) щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення. Після презентації ідей з різних напрямків, учасники проголосували за пріоритетні послуги для них, що потребують покращення.

У подальшому, після проведення всіх опитувань та опрацювання результатів громадських обговорень буде відібрана послуга, що потребує покращення у Нижньовербізькій територіальній громаді, який і профінансує Програма DOBRE  на суму 70 тис.дол., та передасть закуплене устаткування Нижньовербізькій сільській раді.  

Захід відбувався у рамках Програми DOBRE,  участь в заході взяв сільський голова Ярослав М'якущак, координатор Програма DOBRE Володимир Купрій, програмна спеціалістка Олеся Хомин, та Лілія Дутка.

Дякуємо всім небайдужим жителям громади за участь у заході!

Новини на цю ж тему

Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ»

За кошти Програми ДОБРЕ придбано будівельні матеріали, а за кошти місцевого бюджету проведено роботи з облаштування майданчиків. Даний проект реалізовано в рамках плану покращення послуги шкільної освіти в громаді.
Новина
20.04.2021

Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»

12/04/2019 у приміщенні сільської ради ОТГ виконавчий директор ГО “Агенство економічного розвитку” Сергій Аверков (програма DOBRE) провів тренінг для представників закладів освіти громади, на тему: «Управління твердими побутовими відходами в громадах».
Заходи
12.04.2019

Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.

У п’ятницю, 15 березня, о десятій годині у приміщенні сільської ради експерти ГО “Центр політичних студій” в рамках програми DOBRE
Оголошення
11.03.2019

Конкурс грантів на 5000 доларів від програми DOBRE для жителів Нижньовербізької громади.

Центр Політичних Студій оголошує конкурс для Прикарпатських ОТГ
Оголошення
01.03.2019
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше