Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулися громадські консультації щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення.

Новина
04.05.2023

Сьогодні у будинку культури с.Верхній Вербіж відбулися громадські консультації (у форматі світового кафе) щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення. Після презентації ідей з різних напрямків, учасники проголосували за пріоритетні послуги для них, що потребують покращення.

У подальшому, після проведення всіх опитувань та опрацювання результатів громадських обговорень буде відібрана послуга, що потребує покращення у Нижньовербізькій територіальній громаді, який і профінансує Програма DOBRE  на суму 70 тис.дол., та передасть закуплене устаткування Нижньовербізькій сільській раді.  

Захід відбувався у рамках Програми DOBRE,  участь в заході взяв сільський голова Ярослав М'якущак, координатор Програма DOBRE Володимир Купрій, програмна спеціалістка Олеся Хомин, та Лілія Дутка.

Дякуємо всім небайдужим жителям громади за участь у заході!

Новини на цю ж тему

Нижньовербізька громада отримала авто для підтримки бізнесу від Програми USAD DOBRE

Нижньовербізька сільська рада в межах проєкту місцевого економічного розвитку отримала від Програми USAID DOBRE вантажний автомобіль Peugeot Boxer вартістю близько 1,3 мільйона гривень та створила нову послугу для місцевого бізнесу.
Новина
30.05.2024

Навчальний візит до Польщі сільського голови, організований Програмою DOBRE для 19 громад-партнерів.

Протягом 19-24 травня 2024 р. голова Нижньовербізької сільської ради Ярослав М’ЯКУЩАК брав участь у навчальному візиті до Польщі, який був організований Програмою DOBRE для 19 громад-партнерів.
Новина
30.05.2024

Для ліквідації наслідків підтоплень Нижньовербізька громада отримала трактор-екскаватор, мотопомпи та пожежні рукави від Програми USAID DOBRE

У березні 2024 року Нижньовербізька сільська рада отримала допомогу від Програми USAID DOBRE – екскаватор-навантажувач JCB 3CX, дві потужні мотопомпи HONDA та 300 м.п. пожежних рукавів для ліквідації наслідків підтоплень.
Новина
11.03.2024

В Нижньовербізькій сільські раді відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громад»

Насичені два дні провів Український кризовий медіа-центр в Нижньовербізькій громаді, навчаючи працівників ефективній комунікації з різними цільовими групами.
Новина
27.02.2024

Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ»

За кошти Програми ДОБРЕ придбано будівельні матеріали, а за кошти місцевого бюджету проведено роботи з облаштування майданчиків. Даний проект реалізовано в рамках плану покращення послуги шкільної освіти в громаді.
Новина
20.04.2021

Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»

12/04/2019 у приміщенні сільської ради ОТГ виконавчий директор ГО “Агенство економічного розвитку” Сергій Аверков (програма DOBRE) провів тренінг для представників закладів освіти громади, на тему: «Управління твердими побутовими відходами в громадах».
Заходи
12.04.2019

Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.

У п’ятницю, 15 березня, о десятій годині у приміщенні сільської ради експерти ГО “Центр політичних студій” в рамках програми DOBRE
Оголошення
11.03.2019

Конкурс грантів на 5000 доларів від програми DOBRE для жителів Нижньовербізької громади.

Центр Політичних Студій оголошує конкурс для Прикарпатських ОТГ
Оголошення
01.03.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше