Відбулися громадські консультації щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення.
Сьогодні у будинку культури с.Верхній Вербіж відбулися громадські консультації (у форматі світового кафе) щодо відбору першочергових та проблемних послуг у громаді, які потребують покращення. Після презентації ідей з різних напрямків, учасники проголосували за пріоритетні послуги для них, що потребують покращення.
У подальшому, після проведення всіх опитувань та опрацювання результатів громадських обговорень буде відібрана послуга, що потребує покращення у Нижньовербізькій територіальній громаді, який і профінансує Програма DOBRE на суму 70 тис.дол., та передасть закуплене устаткування Нижньовербізькій сільській раді.
Захід відбувався у рамках Програми DOBRE, участь в заході взяв сільський голова Ярослав М'якущак, координатор Програма DOBRE Володимир Купрій, програмна спеціалістка Олеся Хомин, та Лілія Дутка.
Дякуємо всім небайдужим жителям громади за участь у заході!
![](/storage/news/galleries/d534564ec0516fa4d56ea42032c7aad5.jpg)
![](/storage/news/galleries/4c4253510a8705e79b4f81f6d359442b.jpg)
![](/storage/news/galleries/0fc077a7f3c61052f7b46bd2d9786748.jpg)
![](/storage/news/galleries/df2de0e1edb2cfa7e4e50bcc27e4a97b.jpg)
![](/storage/news/galleries/8ab6293d897de3803e581dbf38c142ee.jpg)
Новини на цю ж тему
Нижньовербізька громада отримала авто для підтримки бізнесу від Програми USAD DOBRE
Навчальний візит до Польщі сільського голови, організований Програмою DOBRE для 19 громад-партнерів.
Для ліквідації наслідків підтоплень Нижньовербізька громада отримала трактор-екскаватор, мотопомпи та пожежні рукави від Програми USAID DOBRE
В Нижньовербізькій сільські раді відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громад»
Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ»
![](http://nvotg.gov.ua/storage/news/article/92b754065f40422b7939f6bb939dfb37.jpg)
Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»
![](http://nvotg.gov.ua/storage/news/article/6600bcd6089fe43db28d3a0e63e04e61.jpg)
Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.
![](http://nvotg.gov.ua/storage/news/article/b96002f1e21036382936d9239cb8bc32.jpg)
Конкурс грантів на 5000 доларів від програми DOBRE для жителів Нижньовербізької громади.
![](http://nvotg.gov.ua/storage/news/article/b54264a9111e65381bf705874defddf1.jpg)