1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.
День пам’яті та примирення - це день пам'яті за тими, хто втратив життя під час Другої світової війни.
Саме 8 травня, союзники Другої світової війни прийняли безумовну капітуляцію збройних сил нацистської Німеччини та закінчення Третього рейху Адольфа Гітлера.
Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті.
В роки війни загинуло від 50 до 85 мільйонів людей (від 5 млн до 7 млн. українців). В тому числі, українці, зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом. Тому, ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна сталася через змову двох страшних режимів – нацистського і радянського, які ставили інтереси влади вище прав і свобод людини.
Завершення Другої світової війни, на жаль, не звільнило світ від тоталітарних режимів. Комуністичний Радянський Союз скористався із перемоги над нацизмом і укріпив свої позиції у світі, в тому числі тримаючи свій зашморг і на території України.
На жаль Україна і сьогодні, як і у сорокові роки, воює з вогором. Росія посягає на нашу територіальну цілісність. Ця боротьба триває щоденно вже шість років і ми не маємо права програти, бо, як і в той важкий час, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Тому, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.
1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.