Чорнобиль…
![](http://nvotg.gov.ua/storage/news/article/0920837bc8dfbbcb6388687ab4d1cd60.jpg)
Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.
Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
26 квітня відбулися тематичні вечори з відзначення річниці трагедії в закладах культури Нижньовербізької сільської ради!!!
![](/storage/news/galleries/f839b564b933d71ffc211759844287d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/5825c036205db8354326bd9f3648cd87.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c4dc0b1a1608ee1af97f839d9e71785.jpg)
![](/storage/news/galleries/f49fb039551e4082fea9639738571a08.jpg)
![](/storage/news/galleries/324e1456bd929b092c747f75ef7dfb73.jpg)
![](/storage/news/galleries/093cc2ba3b9f19b8eea90e2b5b0f07c7.jpg)
![](/storage/news/galleries/63b1ae665ed6dc4808a9c403fab8141f.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a96a3ea02fa64a522c7bbcd3be1ced2.jpg)
![](/storage/news/galleries/845899205d60d5c45829028d982d8c60.jpg)