Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Михайлевич Оксана Іванівна

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку

Освіта

"Технологія деревообробки" Львівський лісотехнічний інститут, "Правознавство" ДНВЗ "Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника"

Попередня діяльність

 • Коломийське металооб'єднання "Прикарпаття": технік-конструктор
 • Коломийське міжрайонне бюро: технічної інвентаризації, Юрист-реєстратор
 • Центр поштового зв'язку : ВПЗ с. Нижній Вербіж, оператор поштового зв'язку
 • Інспектор з охорони праці: відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Нижньовербізької сільської ради ОТГ

Опис повноважень

 1. Здійснює координацію напрямку використання енергоносіїв та енергозбереження, цивільного захисту населення, охорони навколишнього природного середовища.
 2. Бере участь у виконанні державних програм, розробці і реалізації місцевих програм у сфері охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів, екологічної безпеки, цивільного захисту, запобіганню підтопленню населених пунктів, ліквідації його наслідків.
 3. Розробляє проекти програм енергозбереження, вживає заходів щодо оснащення об’єктів житлово-комунального господарства і наявного житлового фонду громади засобами обліку енергії відповідно до завдань державних та регіональних програм.
 4. Здійснює реалізацію заходів із енергозбереження, впроваджує енергозберігаючі заходи у підвідомчих установах сільської ради.
 5. Забезпечує ефективне виконання завдань і обов’язків з питань цивільного захисту. Організовує розробку планової документації з питань цивільного захисту, планів та інструкцій з попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій.
 6. Проводить постійну роботу із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Розроблює комплексні заходи та вносить пропозиції щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.
 7. Організовує та координує під час виникнення надзвичайних ситуацій евакуаційні заходи. Вживає заходів щодо утримання у справному стані засобів цивільного та протипожежного захисту, недопущення їх використання не за призначенням.
 8. Бере участь у здійсненні заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, бере участь у моніторингу підготовки об’єктів комунальної власності громади

Файли

16-к Про проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон до посадових осіб сільської ради.pdf

Завантажити

Згода на перевірку Михайлевич О.pdf

Завантажити
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше