Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Кушляк Діана Дмитрівна

Спеціаліст сектору з юридичних питань

Освіта

Право "Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича"

Опис повноважень

  1. Забезпечує виконання завдань з реалізації визначених повноважень, здійснює комплекс заходів, що стосуються правової роботи у сільській раді, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства, інших нормативних актів.
  2. Забезпечує організацію та супровід відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває комунальній власності.
  3. Веде довідкову - інформаційну роботу з питань законодавства та інших нормативних актів, облік чинного законодавства, інших нормативних актів.
  4. Бере участь у розробці проектів нормативних та організаційно- методичних документів, інформаційно -аналітичних матеріалів, пов’язаних з прийняттям та виконанням управлінським рішень.
  5. Надає методичну допомогу працівникам апарату сільської ради та її виконавчих підрозділів щодо правильного застосування норм чинного законодавства під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.
  6. Проводить роботу, пов’язану з укладенням договорів (контрактів), здійснює їх підготовку та здійснює заходи, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів сільської ради.
  7. Здійснює підготовку інформації для оприлюднення її на офіційному веб-сайті сільської ради, вирішує поточні питання, пов’язані з інформаційним наповненням та поновленням сайту, вживає заходів щодо своєчасного розміщення інформації.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше